DAN ZA SPREMEMBE 2022

Učenci 1.- 4.r. so se s svojimi starši, dedki, prijatelji ter s skupino Hodim in se družim, v okviru DNEVA ZA SPREMEMBE, priključili vseslovenski akciji, katere rdeča nit je soustvarjanje skupnosti. Pred šolo, kjer smo se zbrali, je bilo navdihujoče gledati to generacijsko pisano množico. Po pozdravnem govoru smo se podali na pot proti Lipi vse do Planinske vasi. Pri Koželjevih smo se oddahnili, okrepčali z njihovimi dobrotami, pojedli malico iz nahrbtnika in pokramljali. Povzpeli smo se še do cerkvice Svetega Miklavža, kjer smo vsi prejeli zaslužene medalje in zapeli Kekčevo pesem. Z nasmehom na obrazu in polni spoznaj in zgodb, ki smo jih izvedeli na poti, smo se prijetno utrujeni vrnili v šolo. “Še se bomo družili”, je bilo zapisano na fb strani skupine Hodim in se družim. Se strinjamo!