IZOBRAŽEVANJE NA DALJAVO

Dragi učenci,

s ponedeljkom začnemo tudi mi z izobraževanjem na daljavo. Povezavo do spletne učilnice ste verjetno že opazili na šolski spletni strani. V njej bodo gradiva za delo. Vsak dan ob 8. uri zjutraj vas bodo pričakala nova navodila. Vaša naloga je, da šolsko delo opravite, če pa boste naleteli na težave, se lahko obrnete na učiteljice in učitelja, ki vam bodo z veseljem pomagali.

Svetujemo vam, da delo opravljate dopoldan in sproti, med posameznimi predmeti si vzemite odmor, se malo sprehodite, sprostite in nato nadaljujete z delom.

 

Spoštovani starši,

prosimo vas, da otroke tudi vi čim bolj spodbujate za šolsko delo ter preverite, ali opravljajo svoje obveznosti. Zaenkrat nimamo informacije, kako dolgo bo pouk potekal na tak način, vsekakor pa je pomembno, da bodo učenci v učni formi, ko se vrnemo v šolske klopi, saj bodo tako lažje opravili preostale obveznosti.

 

Pred vsemi nami je zahteven izziv, zato so medsebojna pomoč, pozitivne misli, strpna komunikacija in dobri medsebojni odnosi še toliko bolj pomembni.

Ostanite zdravi in vse dobro.

Kolektiv OŠ Planina pri Sevnici

 

Mladi gledališčniki pa pretekli teden niso počivali. Poglejte, kaj je nastalo.

MOTIVACIJSKI KORONAVIDEO