IZOBRAŽEVANJE NA DALJAVO

Spoštovani starši,

z izobraževanjem na daljavo bomo začeli naslednji teden. Razredniki vam bodo na elektronske naslove poslali vsa navodila. Prosimo vas, da spremljate delo otrok, ne pričakujemo pa, da boste šolsko delo opravljali skupaj z njimi.

Dragi učenci, naslednji teden začnemo z izobraževanjem na daljavo. Učitelji bodo za vas pripravili delo, ki ga boste doma opravili samostojno. Za kakršno koli pomoč boste učitelje lahko tudi kontaktirali preko elektronske pošte oz. se boste dogovorili še za druge načine. Ure izobraževanja na domu se bodo večinoma izvajale po urniku.

Če vam še manjkajo kakšne potrebščine, lahko preko e-pošte o tem obvestite razrednike oz. učitelje, ki vam jih bodo pripravili in jih lahko dvignete v šoli:

v torek, 17. 3. 2020, med 9.00 in 12.00 in

v četrtek, 19. 3. 2020, med 9.00 in 12.00.

Za ta teden predlagamo, da izkoristite lepo vreme, ste čim več na zraku, seveda brez druženja s prijatelji, pomagate staršem pri opravilih okrog hiše, vrta… Čas posvetite tudi branju ter opravljanju kakšnih še nedokončanih nalog za nazaj. Naslednji teden pa začnemo.

Bodite zdravi, pazite nase in na druge.

Matejka Zendzianowsky, ravnateljica