NOVA UČENCA MED NAMI

Na našo šolo sta se prepisala dva nova učenca, oba smo vprašali  petnajst vprašanj.

Ime mu je Franci in piše se Mlakar. Hodi v 8. razred. Njegova prejšnja šola je bila osnovna šola Lesično, povedal je, da je bilo na začetku, ko se je prepisal težko, ampak je zdaj bolje. Vprašali smo ga nekaj vprašanj v zvezi s šolo. Povedal je, da so ga sošolci lepo sprejeli in se z vsemi razume. Njegov urnik je srednje težek, najboljši je pri glasbi, to je tudi njegov najljubši predmet. Nima kosila, ampak malice so mu dobre. Igra kitaro in to tudi rad počne med prostim časom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drugi nov učenec je Kristian, piše se Bertović. Obiskuje 4. razred in na naši šoli se počuti v redu. Njegova prejšnja šola je bila OŠ Mozirje. Pravi, da so njegovi sošolci v redu. Na začetku, ko se je prepisal, mu je bilo težko. Urnik se mu zdi srednje težek. Najbolje se razume z Jako Kolarjem. Najbolj sta mu všeč matematika in slovenščina, a se mu zdi, da mu gre najbolje matematika. Kosila in malice so mu všeč. Med prostim časom rad bere grozljive knjige. Svojim prejšnjim sošolcem želi sporočiti, da jih pogreša in ji m želi vse dobro.