NUJNO VARSTVO OTROK

Spoštovani starši!

Vse šole bodo od 16. marca 2020 do predvidoma vključno 27. marca 2020 zaprte.

Nujno varstvo otrok bo organizirano le za učence od 1. do vključno 5. razreda, katerih starši bodo nujno potrebovali varstvo, ker bodo dolžni še naprej opravljati svoje delo. Nujno varstvo učencev se izkazuje s pisno izjavo delodajalca pri kateremu so starši zaposleni (pridobi starš), da opravljajo delo, ki je pomembno za delovanje družbe in države v izrednih razmerah. Takšno delo opravljajo zdravstveni delavci, zaposleni v civilni zaščiti, vojski in policiji in v drugih službah, ki so pomembne za oskrbo prebivalstva. Da se lahko učenec vključi v to varstvo je nujno potrebno, da je zdrav in da ne kaže znakov bolezni.

Če menite, da potrebujete nujno varstvo za svojega otroka, to čimprej sporočite na: o-planina.ce@guest.arnes.si.