POUK NA DALJAVO OD 9. 11. 2020 ZA VSE UČENCE

Dragi učenci, spoštovani starši,

zaradi še vedno zelo resne epidemiološke situacije in izvajanja ukrepov za preprečitev širjenja virusa COVID-19 je ministrica za izobraževanje, znanost in šport izdala sklep, da se bo od 9. 11. 2020 dalje vzgojno-izobraževalno delo v šolah za vse učence izvajalo na daljavo. 

Hkrati vas še obveščamo, bo po potrebi poskrbljeno za brezplačni topli obrok za socialno ogrožene otroke. Brezplačni topli obrok pripada učencem, pri katerih povprečni mesečni dohodek na osebo, ugotovljen v odločbi o otroškem dodatku ali odločbi na podlagi vloge za priznanje pravice do subvencije malice ali kosila ne presega 382,82 € (3. dohodkovni razred otroškega dodatka).

Brezplačni topli obrok se bo kuhal na OŠ Hruševec, kjer bo tudi prevzem prehrane. Za prevzem prehrane potrebujete lastno embalažo.

Za prijavo na ta brezplačni obrok pokličite šolsko svetovano delavko go. Stanko Tanšek na tel. št. 03 747 19 83 ali ji pišite na stanka.tansek@guest.arnes.si.

V primeru podaljšanja pouka na daljavo bomo nove prijave zbirali do petka, 13. 11. 2020 do 8. ure.

Matejka Zendzianowsky, ravnateljica