ZA NEKATERE POUK NA DALJAVO, DRUGI OSTAJAJO V ŠOLI

Spoštovani starši,

v ponedeljek, 19. 10. 2020, bodo začeli učenci od 6. do 9. razreda zaradi širjenja bolezni Covid-19 s poukom na daljavo. Učenci so vsa navodila za delo dobili prejšnji teden v šoli. Pouk na daljavo se bo izvajal tudi za četrtošolce, ki so zaradi visoko tveganega kontakta z okuženo osebo v karanteni.

Prosimo, da učence vzpodbujate, da bodo redno in vestno opravljali svoje šolske obveznosti.

Če imate v kateri družini kakršne koli potrebe po tehnologiji (računalnik, internet) za izvajanje pouka na daljavo, vas prosimo, da se obrnete na svetovalno delavko go. Stanko Tanšek na tel. 03 747 19 83.

Učenci 1., 2., 3. in 5. razreda imajo pouk v šoli. Odvoz avtobusov bo tako kot ob petkih, torej po 6. šolski uri. Vse ostalo ostaja nespremenjeno.

Bodite odgovorni za svoje zdravje in zdravje drugih, zato upoštevajte preventivne ukrepe.

Matejka Zendzianowsky, ravnateljica