PRIREDITEV »POTI DO SRCA« NAM JE OGRELA SRCA

V sredo 22. 3. smo imeli na naši šoli prireditev »Poti do srca«. Že pri vhodu so obiskovalci dobili darilce, medenjak v obliki srca, ki so jih spretni prstki učencev in mentorjev pripravljali cel teden. Program sta vodili petošolki Žanin Jazbec in Mia Koprivc. Najprej sta na oder povabili vrtec, ki je odpel pesmici, nato je nastopil šolski pevski zbor, na klavirju jih je spremljala Nadja Nuč. Nadaljevali so 1., 2. in 3. razred vsak s svojo točko. Z energično plesno točko so dvorano ogrele plesalke plesne šole Force, nato sta nastopila še 4. in 5. razred in otroški pevski zbor. Za konec sta zbrane nagovorila planinska pesnica Ivanka Uduč in predstavnik Krajevne skupnosti Planina pri Sevnici Anton Špan. Po prireditvi je bila v jedilnici pogostitev.

Julija Gračner Krajnc in Anja Gračner, 8. razred