PRVI ŠOLSKI DAN

Prvi šolski dan

DRAGE UČENKE, DRAGI UČENCI!

Počitnice se zaključujejo. V sredo, 1. septembra, za vas naša šola zopet na široko odpira svoja vrata. Učenci od 6. do 9. razreda boste do malice z razredničarko v matičnih učilnicah, nato pa bo sledil pouk po urniku, ki ga boste dobili jutri. Za jutranje varstvo, dejavnosti po pouku in za kosilo bo poskrbljeno.

Šolski avtobusi bodo to šolsko leto vozili enako kot preteklo šolsko leto, in sicer po 7. šolski uri, ob petkih pa bo odvoz po 6. šolski uri. Tudi prvi šolski dan bo odvoz avtobusov po 6. šolski uri.

Podrobnejša navodila so vaši starši že prejeli po elektronski pošti.

 

DRAGE PRVOŠOLKE, DRAGI PRVOŠOLČKI!

Vas pa skupaj s starši učiteljici Alenka Čokl in Tanja Jenič v šoli pričakujeta ob 13. uri.

Prijeten začetek novega šolskega leta vam želimo in se že veselimo srečanja z vami.

ravnateljica Matejka Zendzianowsky z delavci šole

Ob pričetku šolskega leta pa sta se na vas, drage učenke in dragi učenci, spomnila tudi ministrica za izobraževanje, znanost in šport prof. dr. Simona Kustec  in župan občine Šentjur mag. Marko Diaci.