PRVO SREČANJE ŠOLSKE SKUPNOSTI

V torek, 7. 9. 2021, smo imeli 7. uro prvo srečanje šolske skupnosti. Vodi jo Nina Gradič Planko. Za začetek je rekla, naj  se postavimo od največjega do najmanjšega v vrsti. Potem nas je razdelila v mešane pare in smo se predstavili drug drugemu.

V šolski skupnosti smo: Cita in Jan iz 1. razreda, Lili in Anže iz 2. razreda, Neli in Tinkara iz 3. razreda, Žanin in Mia iz 4. razreda, Zara in Doroteja iz 5. razreda, Patricija in Neli iz 6. razreda, Vanesa in Sany iz 7. razreda, Anja in Franci iz 8. razreda, Ožbej in Nik iz 9. razreda. Vsak se je na kratko predstavil drugega v paru, tukaj pa napiševa eno značilnost od vsakega: Cita ima dva starejša brata, Jan ima rad domače naloge, Lili je mislila, je da je učiteljica Nina stara 31 let, Anže ima rad matematiko, Neli ima mlajšega brata, ki hodi v 1. razred, Tinkara rada igra klavir, Žanin ima rada pume, Mia ima rada turkizno barvo, Zara igra flavto, Doroteja igra klavir, Neli ima muco Luno, Patricija ima rada gimnastiko in jo trenira, Vanesa rada pleše, Sany igra harmoniko, Anja ima sestrico Žanin, ki je tudi v šolski skupnosti, Franci igra kitaro, Ožbej trobento, Nik pa igra nogomet.

V naslednjih urah bomo zbrali predloge za izboljšanje življenja in vzdušja na šoli in jih začeli uresničevati.

Zara Škoberne, 5. r., Patricija Novak, 6. r.