ZAKLJUČEK BRALNE ZNAČKE

V sredo, 25. 5. 2022, nas je na Osnovni šoli Planina pri Sevnici obiskal pesnik, pisatelj, dramatik, esejist in režiser Vinko Möderndorfer. Program sta povezovala Julija Gračner Kranjc in Ožbej Romih. Za začetek so člani šolskega ansambla zaigrali skladbo Poštar, potem pa je otroški pevski zbor ob spremljavi Sebastjana Bohorča in članov ansambla zapel pesem Mavrica. Napovedovalca sta naredila povzetek aktivnosti iz Noči knjige. Na eni izmed delavnic so učenci spoznavali tudi življenje in delo gosta in so pripravili vprašanja.

Nato nam je gospod Vinko Möderndorfer predstavil svoje knjige in poezijo.

 

Bil je zelo lep dogodek in Vinko Möderndorfer je zelo prijazen. Knjige pa rada berem, ker so polne čustev.

Doroteja Križnik, 5. r

Rad bi še ponovil take dogodke, ker me knjige veselijo.

Nik Murko, 5. r

Bilo je zelo zanimivo, naučil sem se nekaj novega. Knjige berem zato, da se nasmejim, kaj naučim in spoznam nove like.

Tilen Pajk, 5. r