ZGODBA O MALI DORIMU

Najbolj se mi je vtisnilo to, da so peli, plesali in igrali. Zelo všeč mi je bilo to, da so nam predstavili različne barve sanj. Predstavili so vse barve in tako smo vedeli, katere sanje so dobre in katere ne. Imeli so tudi predmete in nam jih dali v roke, da smo se počutili, kot da živimo v pravljičnem gozdu tako kot Dorim.

V predstavi sta nastopala tudi dva učenca naše šole: Lovro in Dominik. Predstava mi je bila zanimiva, čeprav se mi je zdelo, da je namenjena mlajšim otrokom.

Timea Guček, 6. r.

Šli smo v Šentjur gledat zgodbo o Dorimu. Predstava je bila zabavna. Punce, ki so nastopale, so plesale. Na odru so nekateri peli in igrali glasbila. Med predstavo so punce, ki so plesale, delile ure, potem pa so šle ure iskati Predstava je bila zabavna in zanimiva.

Laura Kunšek, 6. r.